PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista UtentiRegistratiAccedi

Condividere | 
 

 prezantohu

Vedere l'argomento precedente Vedere l'argomento seguente Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschile Join date : 28.06.09
Age : 26
Location : elbasan

MessaggioTitolo: prezantohu   Ven Lug 03, 2009 5:07 pm

hi!

Pasi te regjistroheni ne forum jeni te lutur te beni prezantimin tuaj ketu. mudn tia nisni nga te doni nga emri mosha qyteti etj.faleminderit qe je dhe ti ne kete forum se bashku argetohemi me shum

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Tornare in alto Andare in basso
Vedi il profilo dell'utente http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschile Join date : 28.06.09
Age : 26
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: prezantohu   Mar Lug 14, 2009 6:04 pm

un jam aldo krijuesi i ketij forumi
shpresoj tia kalojme sa me mir se bashku .dhe te argetohemi sa me shum
nje falenderim special shkon per gjith forumistet.

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Tornare in alto Andare in basso
Vedi il profilo dell'utente http://universal.lovelyforum.net
ina mema
moderator
moderator
avatar

Femminile Join date : 19.07.09
Age : 24

MessaggioTitolo: Re: prezantohu   Mar Lug 21, 2009 4:26 pm

ckemi un jam ina.jam 16 vjece.jam nga elbasani.sapo mbarova klasen e 9
Tornare in alto Andare in basso
Vedi il profilo dell'utente
drama qweenFemminile Join date : 19.08.09
Age : 25
Location : in the ice cream shop

MessaggioTitolo: Re: prezantohu   Mer Ago 19, 2009 5:46 pm

jam aurora nga elbasani jam 17 vjec dhe kete vit futem ne vit te trete te dhaskal todri ....super cool ky forumi Wink
Tornare in alto Andare in basso
Vedi il profilo dell'utente
Zio_PinoMaschile Join date : 05.07.09

MessaggioTitolo: Re: prezantohu   Ven Ago 21, 2009 12:42 pm

drama qween ha scritto:
jam aurora nga elbasani jam 17 vjec dhe kete vit futem ne vit te trete te dhaskal todri ....super cool ky forumi Wink
thnx you are wellcome
Tornare in alto Andare in basso
Vedi il profilo dell'utente
enxhi biraku

avatar

Femminile Join date : 25.12.10
Age : 24
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: prezantohu   Lun Gen 17, 2011 6:01 pm

heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy im enxhi i'm 17,,,, and i'm new here Rolling Eyes
Tornare in alto Andare in basso
Vedi il profilo dell'utente
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschile Join date : 28.06.09
Age : 26
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: prezantohu   Lun Gen 17, 2011 7:01 pm

enxhi biraku ha scritto:
heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy im enxhi i'm 17,,,, and i'm new here Rolling Eyes
je dhe moderatore mos e harro cheers mirseerdhe puc

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Tornare in alto Andare in basso
Vedi il profilo dell'utente http://universal.lovelyforum.net
Contenuto sponsorizzato
MessaggioTitolo: Re: prezantohu   

Tornare in alto Andare in basso
 
prezantohu
Vedere l'argomento precedente Vedere l'argomento seguente Tornare in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: Përshëndetje dhe Urime-
Andare verso: