PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista UtentiRegistratiAccedi

Condividere | 
 

 kur shoqeria kthehet ne dashuri?

Vedere l'argomento precedente Vedere l'argomento seguente Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschile Join date : 28.06.09
Age : 26
Location : elbasan

MessaggioTitolo: kur shoqeria kthehet ne dashuri?   Mer Lug 15, 2009 5:52 pm

Mendoni se mund te lind nje ndjenje dashurie nga nje raport miqesie?
Nese po, do te sakrifikoje shoqerine per te qen i/e drejt-i/e sinqerte me vetveten ???

Nese po, duke konsideruar shkembimin e ndjenjave dhe refusimin qe mund te merni, jepni mendimin tuaj!!!

Jane te mirepritura edhe eksperiencat personale...

_________________
Web hosting



kliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Tornare in alto Andare in basso
Vedi il profilo dell'utente http://universal.lovelyforum.net
dreamer girl

avatar

Femminile Join date : 16.07.09
Age : 27
Location : el-tr

MessaggioTitolo: Re: kur shoqeria kthehet ne dashuri?   Gio Lug 16, 2009 5:08 pm

Varet se cfare shoqerie ke me djalin/vajzen pretendente.
Pse te mosh ndodh, biles ne shoqeri e njohin njeri-tjetrin me mire dhe
e pelqejne per ato te mira dhe te keqija qe i njohin njeri-tjetrit, qe
ndryshe nuk e ke ate mundesi, duhet te lidhesh qe t'a njohesh shume
mire. (mos me thoni qe edhe pa u lidhur mund t'a njohesh njeriun, sepse
cdo gje ndryshon me pas).
Tornare in alto Andare in basso
Vedi il profilo dell'utente
 
kur shoqeria kthehet ne dashuri?
Vedere l'argomento precedente Vedere l'argomento seguente Tornare in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: dashuria-
Andare verso: