PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista UtentiRegistratiAccedi

Condividi | 
 

 Si jeni njohur me te dashuren tuaj apo bashkshorten/tin tuaj?

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschile Join date : 28.06.09
Age : 26
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Si jeni njohur me te dashuren tuaj apo bashkshorten/tin tuaj?   Mer Lug 15, 2009 5:34 pm

Po e hap nje teme ne lidhje me menyren se si ka nisur lidhja
juaj...si e keni njohur te dashuren apo te dashurin tuaj,,,apo
bashkshorten/tin tuaj.
Jo cdo lidhje e re nis me qellimin per te perfunduar...sepse ka plot
lidhje qe nisin pa nje qellim te till por ja qe koha ka treguar se
lidhja ka mar nuanca serioziteti dhe me vone eshte kurorezuar.

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Tornare in alto Andare in basso
Vedi il profilo dell'utente http://universal.lovelyforum.net
 
Si jeni njohur me te dashuren tuaj apo bashkshorten/tin tuaj?
Tornare in alto 
Pagina 1 di 1
 Argomenti simili
-
» [Opsioni të Re] Hashtag # në forumët tuaj

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: dashuria-
Andare verso: