PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista UtentiRegistratiAccedi

Condividi | 
 

 c'eshte dashuria?

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschile Join date : 28.06.09
Age : 26
Location : elbasan

MessaggioTitolo: c'eshte dashuria?   Mer Lug 15, 2009 5:30 pm

Dashuria eshte nje krijim i evolucionit te njeriut per mbijetesen e
species sone. Ajo zgjat tre vite. Fillon me kontaktin e pare seksual
(pra ngeljes shtatyene) e derisa femija fillon te ushqehet me gjera te
tjera pervec qumeshtit te nenes. Funksioni i dashurise pra eshte qe te
mbaje partneret bashke aq sa eshte e nevojshme qe te kujdesen per
femijen dhe mashkulli te kujdeset per femren.

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Tornare in alto Andare in basso
Vedi il profilo dell'utente http://universal.lovelyforum.net
 
c'eshte dashuria?
Tornare in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: dashuria-
Andare verso: