PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista UtentiRegistratiAccedi

Condividere | 
 

 UNIVERSAL PARTNER ME ALEANCA KUQ E ZI

Vedere l'argomento precedente Vedere l'argomento seguente Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschile Join date : 28.06.09
Age : 26
Location : elbasan

MessaggioTitolo: UNIVERSAL PARTNER ME ALEANCA KUQ E ZI   Sab Dic 10, 2011 1:38 pmAleanca KuqeZi
…lëvizje civile e përbërë nga patriotë te grupmoshave te ndryshme, në mbrojtje të interesave kombëtare…


Misioni:

Synim të mbrojë Kushtetutën e Republikës, te mbrojë dinjitetin njerëzor duke e shndërruar në një simbol rezistence për çështjen kombëtare. Aleanca KuqeZi synon të mbrojë harmoninë fetare dhe etnike, që karakterizon vendin tonë dhe mbi të gjitha, të mbrojë shtetin ligjor në Shqipëri.


KERKESAT:

Të advokojë forcimin e integritetit, sovranitetit dhe dinjitetit kombëtar në mbrojtje të vlerave kushtetuese dhe simboleve kombëtare.


Pse?

Sepse Qeveria shqiptare ka vendosur që së shpejti të kryeje regjistrimin e popullsisë mbi baza etnike dhe fetare. Në një kohë që në Shqipëri po synohet, që nëpërmjet kompromentimit ekonomik të falsifikohet kombësia e shumë qytetarëve shqiptarë nga zona të ndryshme të vendit.


A mund te behesh dhe ti pjese e saj???

Kushdo që beson në të njëjtat vlera me ne, mund të bëhet pjesë në çdo kohë, në Shqiperi, Kosovë, Maqedoni, Mal i Zi, Itali… dhe çdo vend ku jetojnë shqiptarë, të cilët kërkojnë një Shqipëri Europiane.

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Tornare in alto Andare in basso
Vedi il profilo dell'utente http://universal.lovelyforum.net
 
UNIVERSAL PARTNER ME ALEANCA KUQ E ZI
Vedere l'argomento precedente Vedere l'argomento seguente Tornare in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: KURIOZITETE-
Andare verso: