PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista UtentiRegistratiAccedi

Condividere | 
 

  Këngëtarja me thonj 6 metra të gjatë

Vedere l'argomento precedente Vedere l'argomento seguente Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschile Join date : 28.06.09
Age : 26
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Këngëtarja me thonj 6 metra të gjatë   Ven Dic 02, 2011 8:12 pm


Këngëtarja Chris Walton, e njohur me pseudonimin “Dukeshë” në Kaliforni, nuk është kaq e famshme për zërin e saj, sesa për thonjtë gjigandë që mban…

45-vjeçarja i ka prerë për herë të fundit thonjtë kur ishte 18 vjeçe dhe tashmë ato kanë arritur rreth 6 metra.

Siç do të shikonin edhe në fotografi, ajo është mësuar me thonj kaq të gjatë, të cilët nuk e pengojnë për të vazhduar aktivitetin e saj edhe në jetën e përditshme.

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Tornare in alto Andare in basso
Vedi il profilo dell'utente http://universal.lovelyforum.net
 
Këngëtarja me thonj 6 metra të gjatë
Vedere l'argomento precedente Vedere l'argomento seguente Tornare in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: KURIOZITETE-
Andare verso: