PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista UtentiRegistratiAccedi

Condividere | 
 

 Pula e detit dashurohet me drerin

Vedere l'argomento precedente Vedere l'argomento seguente Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschile Join date : 28.06.09
Age : 26
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Pula e detit dashurohet me drerin   Ven Dic 02, 2011 8:08 pmPula e detit shpëtoi pasi u hodh në autostradë nga një kamion që po ecte.

Ajo ishte ushqyer shëndetshëm dhe tani i ka rënë në kokë për drerin e quajtur Bramble. Çifti u soll në Nuneaton dhe Warwickshire Wildlife Sanctuary dhe tani ata janë të pandashëm.

Pula e detit i jep një të çukitur të lehtë drerit në faqe para se të flejë. Ata jetojnë në të njëjtin hambar dhe pula e vogël është shumë e ëmbël.

Ajo është pula e detit më me fat në Britani, pasi ajo tashmë nuk do të jetë në një pjatë natën e Krishtlindjeve.

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Tornare in alto Andare in basso
Vedi il profilo dell'utente http://universal.lovelyforum.net
 
Pula e detit dashurohet me drerin
Vedere l'argomento precedente Vedere l'argomento seguente Tornare in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: KURIOZITETE-
Andare verso: