PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista UtentiRegistratiAccedi

Condividere | 
 

 Fitoi në lotari pasi rrethoi numrat e ditëlindjeve të nipave

Vedere l'argomento precedente Vedere l'argomento seguente Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschile Join date : 28.06.09
Age : 26
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Fitoi në lotari pasi rrethoi numrat e ditëlindjeve të nipave   Mar Set 13, 2011 8:11 pm
Amerikania Audelia Ramirez (73 vjeçare) nga Alhambra e Kalifornisë fitoi në lotari nëntë milionë dollarë falë datave të lindjes së nipave dhe mbesave, shkruan Daily Mail.
Audelia ka gjashtë fëmijë dhe tetë nipa. Datat e tyre të lindjes i rrethoi në tiketën e lotarisë. Pasi fitoi lotarinë tha se paratë do t’i shpenzojë për ta blerë një shtëpi të re pasi pjesën më të madhe të jetës e ka kaluar në një banesë të vogël.

Tiketën fituese e bleu në Pico Riveri, por edhe një tiketë fituese është blerë në San Diego, por fituesi ende nuk është lajmëruar. Numrat fatlumë të Audelias ishin: 22, 27, 32, 31, 2 dhe numri shtesë 11.

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Tornare in alto Andare in basso
Vedi il profilo dell'utente http://universal.lovelyforum.net
 
Fitoi në lotari pasi rrethoi numrat e ditëlindjeve të nipave
Vedere l'argomento precedente Vedere l'argomento seguente Tornare in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: KURIOZITETE-
Andare verso: