PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista UtentiRegistratiAccedi

Condividere | 
 

 E bën gati për luaneshën Else

Vedere l'argomento precedente Vedere l'argomento seguente Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschile Join date : 28.06.09
Age : 26
Location : elbasan

MessaggioTitolo: E bën gati për luaneshën Else   Mer Ago 31, 2011 10:04 pmKy trajner i guximshëm jo vetëm që e trajton luanin Jamu, por kujdeset për të duke i krehur flokët, pastruar thonjtë dhe duke e lyer me manikyr. Kjo përgatitje që po bëhet këtë sezon për 9 vjeçarin Jamu po bëhet për ta bërë atë të parrezistueshëm përpara së dashurës së tij Elsa, dhe për t’i ndihmuar që ata të afrohen për t’u mbarësuar.

Alex, 50 vjeç, nga Oxfordshire, me zanat është shofer kamionësh, por viteve të fundit ka punuar në parkun Johannesburg, në Afrikën e Jugut.

Ai ka thënë: “Unë përdor një spërkatës flokësh që i bën qimet e Jamut më me shkëlqim. Kjo gjë e ndihmon atë që të jetë më i pashëm pranë partneres”, transmeton LajmeShqip

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Tornare in alto Andare in basso
Vedi il profilo dell'utente http://universal.lovelyforum.net
 
E bën gati për luaneshën Else
Vedere l'argomento precedente Vedere l'argomento seguente Tornare in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: KURIOZITETE-
Andare verso: